Řidič vozidla ZZS

Středa, Leden 1, 2020

Náplň práce

Vykonává činnosti podle vyhlášky č. 55/2011 Sb. a dále pod odborným dohledem lékaře nebo jiného zdravotnického pracovníka způsobilého k poskytování neodkladné péče bez odborného dohledu, asistuje pod přímým vedením lékaře nebo zdravotnického pracovníka při provádění dalších zdravotních úkonů v rámci přednemocniční neodkladné péče, zabezpečuje odborný transport pacientů v rámci přednemocniční neodkladné péče, v případě potřeby obsluhuje radiokomunikační prostředky. Podílí se na kontrole a manipulaci a uložení léčivých přípravků, uložení zdravotnických prostředků a přístrojů, dále na dezinfekci a na zajištění dostatečné operativní zásoby.


Nabízíme

Zajímavou a náročnou práci ve výjezdových skupinách RZP, platové zařazení dle nařízení vlády č. 300/2019 Sb. s platností od 1.1. 2020, dodatkovou dovolenou, stravenky, volnočasové poukázky/penzijní pojištění a další benefity. Práci v nepřetržitém provozu.


Požadujeme

Úplné střední vzdělání, akreditovaný Kurz řidiče vozidla ZZS, řidičské oprávnění skup. C1. Praxi v řízení a znalost místopisu Prahy. Základní znalost práce na PC, komunikativnost, schopnost týmové práce, samostatnost, pečlivost, spolehlivost.

Profesní životopisy zasílejte na: personalnizzshmp.cz

Přečtěte si celý článek