Rezidence Na Plachtě – slavnostní poklepání základního kamene

Pátek, Květen 29, 2015

Hradec Králové – Ve čtvrtek 4. června 2015 bude v královéhradeckých Malšovicích slavnostně poklepáno na základní kámen stavby I. etapy bytového souboru Rezidence Na Plachtě.

Celý projekt je rozdělen do čtyř etap. V první etapě, která právě startuje a bude dokončena v létě příštího roku, bude postaven jeden větší bytový objekt a dva viladomy, celkem se 47 novými bytovými jednotkami. Celý bytový soubor zahrnuje dvacet čtyřpodlažních domů, od viladomů až po větší bytové domy, z nichž některé budou mít až čtyřicet bytových jednotek. Součástí projektu jsou i parkové plochy s odpočinkovými zónami. Bytová funkce bude doplněna i o plochy služeb.

Investorem celého projektu je stejnojmenná společnost Rezidence Na Plachtě, s.r.o. jejíž tým stojí např. za výstavbou pražských projektů Centrum Krakov, Zelené město, Galerie Harfa, či Prague Marina a v Hradci Králové realizuje výstavbu poprvé.

 

Na Plachtě budou stavět firmy z okolí

Generálním dodavatelem stavby je firma Syner, s.r.o., ze skupiny S group holding. Společnost Syner bude plnit funkci vyššího koordinujícím dodavatelem. Dle vyjádření investora je přepokládáno, že velká většina subdodávek bude zajišťována firmami z Hradce Králové, resp. z královéhradého regionu.