Mystic MindBall rozšiřuje nabídku o adrenalinové zážitky Brain Boost a Tournament

Pondělí, Červen 27, 2016

Praha (23. 6. 2016) – Tajemná alchymistická dílna s hrou Mystic MindBall na pražské Malé Straně, ve které vítězí mysl nad hmotou, přichází s ještě silnějšími a pořádně adrenalinovými zážitky. Nový program Brain Boost soupeře vystavuje oproti základní verzi různým smyslovým vjemům, které koncentrují nebo naopak rozptylují jejich mysl. Nabídka Tournament, okořeněná dávkou pořádné rivality, je zase určena pro celé rodiny, party kamarádů či pracovní týmy. 

Připravte se na ten nejtajemnější zážitek v celé Praze. Rozpohybujte kuličku jen pomocí myšlenky a pošlete ji soupeřovi do brány. Vyzkoušejte, kdo má silnější a koncentrovanější mysl. Alchymistickou dílnu Mystic MindBall najdete v místě mystice zaslíbeném – v samém srdci Prahy, pět  minut chůze od Malostranského náměstí, v uličce Vlašská 6.

„Hráči, kteří mají s MindBallem zkušenosti, jistě ocení nově nabízené a ještě adrenalinovější varianty zážitku. Například program Brain Boost pro dva soutěžící, kteří jsou během hry vystaveni různým smyslovým vjemům. Patří mezi ně jak rozptylující, tak i soustředění povzbuzující zvuky, hmatové vjemy, vůně a mnoho dalšího. Na konci se hráči dozví, které podněty podporují konkrétně jejich soustředění, a které ho naopak rozptylují. Další variantou je Tournament, v němž se mezi sebou mohou utkat členové rodiny, kolegové z práce nebo kamarádi. Zkrátka všichni, kdo mají chuť na trochu zdravé rivality,“ zve návštěvníky tajemná alchymistická dílna Mystic MindBall.

Mystic MindBall vedle toho, že trénuje koncentraci, rozvíjí kreativní myšlení, odstraňuje stresové stavy a učí hráče pracovat se svou mozkovou aktivitou. Mystic MindBall je napínavé soupeření pouze pomocí síly koncentrace. Pohybovat předmětem svou mysli je opravdový zážitek, který absolutně změní váš pohled na realitu.

„Nabízíme rovněž pronájem přístroje MindBall na různé večírky, firemní akce a jiné události. Přemoci třeba svého šéfa v souboji mozků má hodně do sebe. Stůl vám na event přivezeme, složíme, zkalibrujeme a po celou dobu trvání akce jej bude obsluhovat náš specialista,“ podotýkají provozovatelé alchimistické dílny.

Více o Mystic MindBallu v centru Prahy najdete na internetových stránkách http://www.mysticmindball.com/ a uvedených kontaktech.

Co je to Mystic MindBall?

Při této hře soupeří dva nebo více hráčů u speciálního stolu, na který jsou napojeni čelenkami s biosenzory, jež snímají jejich mozkovou aktivitu. Ta je poté zobrazována na monitoru jako graf alfa a theta vln. To mohou během hry sledovat diváci a protihráče svého favorita přitom rozptylovat. Počítač mezitím přenáší tyto elektrické mozkové vlny na pohyb kuličky na hracím poli. Úkolem hráče (či týmu) je pomocí mysli dotlačit kuličku do branky protihráče/týmu. Vyhrává ten hráč/tým, kterému se to podaří první, tedy hráči/týmu s lepší koncentrací. Kdo se lépe soustředí, přetlačuje podobně jako ve fotbale kuličku do branky soupeře (či týmu protivníků).

Kontakt:

Alchymistická dílna Mystic MindBall

Vlašská 6, Praha 1