MEWA doplňuje kolekci Dynamic o softshellové bundy

Pátek, Únor 17, 2017

Praha, únor 2017

MEWA doplňuje kolekci Dynamic o softshellové bundy

Vyzbrojeni na aprílové počasí

Společnost MEWA rozšířila svůj nový pracovní oděv DYNAMIC o outdoorové bundy. Softshellové modely chrání v přechodném období před větrem a nepříznivým počasím.

Wiesbaden, únor 2017: Kdo pracuje venku, je vydán napospas rozmarům počasí. To platí zejména pro proměnlivý přechod ze zimy na jaro: v některých dnech ještě panuje mráz, v jiných dnech je již tepleji. Slunečné počasí se střídá se sněhem a deštěm. Toto aprílové počasí vyžaduje profesionální vybavení, jež zahřeje a ochrání a zároveň zajistí zdravé tělesné klima. Kdo často střídá pobyt v interiéru a venku, potřebuje prodyšný oděv s regulací vzduchu a vlhkosti, aby mu nebylo příliš horko, příliš chladno ani příliš vlhko. Jinak hrozí nachlazení a výpadky kvůli nemoci.

V nabídce pánské i dámské bundy

Pro splnění rozmanitých požadavků rozšířila společnost MEWA svůj nejnovější pracovní oděv „DYNAMIC“ o outdoorové bundy odolné vůči vlivům počasí. Softshellové bundy chrání před chladem a mokrem, ale přitom jsou velmi lehké a nabízejí vysoký komfort při nošení. Bunda je k dispozici v pánském i dámském provedení.

Stejně jako u celé kolekce DYNAMIC je také u outdoorových výrobků nejdůležitější předností volnost pohybu. Oděv se přizpůsobí jakémukoli pohybu, což u bund zajišťuje efekt High Reach. Praktické detaily jako stojatý límec, ochrana brady, prostorné náprsní kapsy a zesílení dna kapes doplňují robustní a promyšlený pracovní oděv. Reflexní prvky a dekorativní švy vytvářejí optické akcenty. Profesionální práce – za jakéhokoli počasí – a zároveň slušivý vzhled. To je DYNAMIC.

Společnost MEWA se svými 44 pobočkami zásobuje podniky po celé Evropě pracovním a ochranným oblečením, čisticími utěrkami pro průmyslové využití, rohožemi, ale také kompletním systémem služeb pro čištění součástek. Výrobky pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci je možné objednat v katalogu pod značkou „World Wide Work by MEWA“. O přibližně 174.600 živnostníků, řemeslníků a zákazníků z oblasti průmyslu, obchodu nebo gastronomie se stará 4.900 zaměstnanců. Roku 2015 dosáhla skupina MEWA obratu 612 milionů eur. Společnost MEWA byla založena roku 1908 a v současnosti se jedná o přední firmu působící v oblasti textilního managementu. V listopadu 2013 se dostala MEWA mezi 3 favority Německé ceny trvale udržitelného rozvoje v kategorii „Německé produkty/služby“. Společnost byla roku 2016 potřetí oceněna nakladatelstvím Deutsche Standards „Značkou století“ a dále byla roku 2016 podruhé vyznamenána jako „Vedoucí značka na světovém trhu“.

 

 

Kontakt:

MEWA Textil-Service s.r.o.

K Bílému vrchu 2946/2 193 00 Praha 9 – Horní Počernice

www.mewa.cz

 

Další informace a kontakt pro média:

MediaTrust Communications spol. s.r.o.

Madeleine Neuse

e-mail: mneuse@mediatrust.cz

tel.: +420 603 556 410

MEWA Textil-Management ve filmu:

Více o společnosti MEWA naleznete na https://www.mewa.cz/newsroom/vsechna-videa/.

Sledujte společnost MEWA na Twitteru: twitter.com/mewa_cz