I. etapa Rezidence Na Plachtě startuje!

Středa, Duben 22, 2015

Hradec Králové (20. 4. 2015) – První etapa bytového komplexu Rezidence Na Plachtě už zná svého dodavatele. Zakázka byla svěřena společnosti SYNER s.r.o. ze skupiny S group holding, která bude při výstavbě plnit roli vyššího koordinujícího dodavatele. Je předpokládáno, že značná část subdodávek bude zajištěna lokálními firmami, jak přímo z Hradce Králové, tak ze širšího královéhradeckého regionu.

„Jsme přesvědčeni, že uplatněním rozsáhlých zkušeností a stavebních znalostí Syneru, a to nejen z bytové výstavby, bude garantována požadovaná vysoká kvalita provedení bytů i včasné dokončení projektu. Zároveň rádi potvrzujeme, že možnost podílet se na výstavbě dostane i řada místních firem. To pokládáme za přirozený příspěvek k podpoře regionální ekonomiky,“ uvedl vedoucí projektu Rezidence Na Plachtě Ing. Petr Kulhánek.
Staveniště bude v nejbližších dnech předáno dodavateli a stavební práce započnou ihned poté. Dle vyjádření investora vše probíhá v souladu se stanoveným harmonogramem projektu, dle kterého je dokončení první etapy plánované na léto 2016 tak, aby se již koncem léta mohli stěhovat první majitelé bytů.
O projektu Rezidence Na Plachtě
Obytný soubor Rezidence Na Plachtě vzniká v těsné blízkosti oblíbené hradecké odpočinkové zóny – přírodní památky Na Plachtě. Celý projekt je tvořen  dvaceti čtyřpodlažními bytovými domy, od viladomů s devíti byty až po větší bytové domy s třiceti bytovými jednotkami. V první etapě bude postaveno 47 bytů ve dvou viladomech a jednom větším bytovém objektu, zahájení další etapy projektu je plánováno již na začátek roku 2016.