Exkluzivní vysílací práva pro BUS TV

Středa, Červen 17, 2015

Česká republika (17. 6. 2015) – Společnost BUS TV získala exkluzivní právo na prvotní odvysílání videozáznamů nových českých rekordů, které byly zaregistrovány o tomto víkendu v rámci 25. ročníku mezinárodního festivalu Pelhřimov – město rekordů.

Agentura Dobrý den, která v České republice zastřešuje oblast rekordů a kuriozit, poskytla vysílací exkluzivitu právě společnosti BUS TV. „Rozhodli jsme se, zvolit nový formát vysílání, jehož prostřednictvím chceme zprostředkovat cestujícím městské hromadné dopravy v celé republice nejen nové české rekordy, ale i atmosféru festivalu, který se každoročně v Pelhřimově koná,“ říká Josef Vaněk, spolumajitel Agentury Dobrý den.

Videozáznamy českých rekordů se budou objevovat na obrazovkách v městské hromadné dopravě celé léto. „Pro cestující MHD jsme připravili takový „letní zábavný seriál“. Každé dva týdny zveřejníme jedno až dvě nová videa,“ říká jednatel společnosti BUS TV Richard Prajsler a dodává: „Cestující tak budou mít možnost shlédnout zajímavé a exkluzivní záznamy vzniku rekordů, které nebyly dosud nikde publikovány.“

Veřejná doprava je pro Čechy stále velmi oblíbeným prostředkem cestování. Cestující si už zvykli na LCD obrazovky instalované uvnitř dopravních prostředků, které je v průběhu cesty pobaví nebo poučí, příjemnou formou jim sdělí nejnovější informace z daného regionu, upozorní je na změny ve veřejné dopravě nebo poinformují o kulturních či společenských akcích v  regionu. Jak vyplývá z průzkumů agentury STEM, většina cestujících takovéto zpestření jízdy vítá.